Poszukiwani świadkowie zdarzeń drogowych

Uderzył w budynek. Poszukiwani świadkowie zdarzenia.

Lublinieccy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 14 lutego w Lisowie na drodze nr 46 na wysokości myjni samochodowej. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znajdujący się przy drodze budynek. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z KPP w Lublińcu tel. 34/3532255.

Kilka minut przez 21.00 kierujący fordem jadąc w kierunku Częstochowy rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu dostawczego i ciągnika siodłowego. Z relacji kierowcy wynika, że w trakcie tego manewru kierujący samochodem dostawczym nie zachował ostrożności i rozpoczął wyprzedanie jadącego przed nim ciągnika siodłowego, zajeżdżając drogę kierującemu fordem. Zmuszony do gwałtownego hamowania kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w znajdujący się przy drodze budynek.

Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą o kontakt świadków lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia tel. 34/3532255.