Agnieszka Czyżewska znów na podium

Data publikacji 18.04.2017

Po kilkumiesięcznej przerwie w treningach, policjantka z Komisariatu Policji w Woźnikach udowodniła, że pozostaje w doskonałej formie. Sierż. szt. Agnieszka Czyżewska w kwietniu wystartowała w trzech biegach crossowych. Dwukrotnie stanęła na podium.

Bieganie na długie dystanse to pasja policjantki z lublinieckiej Komendy. Od wielu lat, sierż. szt. Agnieszka Czyżewska realizuje ją z ogromnymi sukcesami, wielokrotnie reprezentując jednostkę, w której pełni służbę. Na uwagę zasługuje fakt, iż funkcjonariuszka nie należy do żadnej z grup biegowych, sama sobie jest trenerem, który układa plan treningowy, a następnie go realizuje......  i staje na podium.

W kwietniu tego roku, wystartowała w trzech biegach crossowych. Pierwszy z nich odbył się 2 kwietnia br. w Rybniku. Sierż. szt. Agnieszka Czyżewska reprezentująca lubliniecką policję wystartowała po kilkumiesięcznej przerwie w treningach. Pokonując bardzo trudny, 15 - kilometrowy dystans zajęła I miejsce w kategorii K30 oraz IV miejsce w klasyfikacji generalnej Kobiet.

Kilka dni później, 9 kwietnia w Biegu Górskim w Parku Śląskim pokonując dystans 10 km, wbiegła na metę jako 7, w kategorii kobiet plasując się na IV miejscu.

W minioną sobotę, policjantka stanęła na starcie Jurajskiego Biegu Wielkanocnego w Odrzykoniu koło Olsztyna. Po pokonaniu kilku dystansów od 5 do 15 km po trudnym, leśnym terenie, sierż. szt. Agnieszka Czyżewska zajęła III miejsce.

Aga serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !