Jej miejsce jest na podium

Data publikacji 09.05.2017

Od kilku lat policjantka z Woźnik w mistrzowski sposób łączy służbę i pasję. Reprezentantka lublinieckiej komendy sierż. szt. Agnieszka Czyżewska startuje w biegach i …. wygrywa. W ostatnich dniach kwietnia i na początku maja udowodniła, że jej miejsce jest .....na podium.

22 kwietnia sierż szt Agnieszka Czyżewska wystartowała jako jedna z 1300 zawodników w biegu „2 Nocna Dycha” w Brzegu. W kategorii mundurowej zajęła IV miejsce.

Cztery dni później, 26 kwietnia, pomimo temperatury oscylującej w granicach 5 stopni i opadów deszczu, wystartowała i zajęła IV miejsce w XIV Wiosennym Biegu Służb Mundurowych zorganizowanym przez Szkołę Policji w Katowicach.

Na początku maja udowodniła, że jest gotowa na kolejne sukcesy. 1 maja w VI Ogólnopolskim Biegu „Tropami Śląskich Dinozaurów” w Lisowicach wbiegła na metę jako druga kobieta i zajęła II miejsce w klasyfikacji open kobiet.

Zaledwie po 36 godzinach, po raz kolejny stanęła na podium. 3 maja, w Tarnowskich Górach policjantka przebiegła tzw "połówkę" czyli półmaraton pokonując dystans ponad 21 km. Był to 2 Półmaraton Tarnogórski "Tak dla transplantacji". Trasa biegu prowadziła przez miasto Tarnowskie Góry. Biegacze mieli do pokonania 4 pętle o długości ponad 5 kilometrów. Linię mety sierż. szt. Agnieszka Czyżewska przekroczyła jako 5 kobieta, natomiast w kategorii K30 zajęła II miejsce. Reprezentantka lublinieckiej komendy zajęła również I miejsce w kategorii Najlepsza Policjantka, na drugim miejscu w tej kategorii uplasowała się również policjantka z KPP w Lublińcu mł asp Agnieszka Ziaja.

Dziewczyny GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów !