Zapraszamy na debatę - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Zapraszamy na debatę

Otwarcie przywróconego Posterunku Policji w Koszęcinie w ubiegłym roku było odpowiedzią na społeczne oczekiwania mieszkańców. Stały kontakt dzielnicowego z lokalną społecznością i szybka reakcja na zaistniałe zdarzenia, to jedne z głównych celów tego przedsięwzięcia. 27 września w Domu Kultury w Koszęcinie odbędzie się debata poświęcona funkcjonowaniu posterunku.

W ramach cyklu spotkań pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu zaprasza mieszkańców Gminy Koszęcin na debatę społeczną poświęconą funkcjonowaniu przywróconego Posterunku Policji w Koszęcinie, która odbędzie się

27 września br. o godz. 16.30 w Domu Kultury

w Koszęcinie przy ul. Sobieskiego 11a

Spotkanie z lokalną społecznością ma na celu identyfikację problemów społecznych wymagających podjęcia określonych działań oraz umożliwia wymianę informacji dotyczącą funkcjonowania postaerunku. Podczas debaty z udziałem przedstwicieli samorządu, służb mundurowych i lokalnej społeczności omówione zostaną kwestie związane z funkcjonowaniem przywróconej jednostki, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda oraz programu "Dzielnicowy Bliżej Nas".

Wszystkich mieszkańców i osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!