Wiadomości

Już jutro rozstrzygnięcie konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”

Data publikacji 10.06.2018

W poniedziałek, 11 czerwca w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której nastąpi ogłoszenie wyników konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”. Udział w niej wezmą dzieci z przedszkoli i uczniowie szkół będący laureatami w poszczególnych kategoriach. Dla uczestników przygotowano sporo atrakcji.

Konkurs "Mam talent na bezpieczeństwo" został ogłoszony przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, katowickie kuratorium oświaty, Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP 3 Katowice oraz katowicki ośrodek ruchu drogowego. Już w najbliższy poniedziałek będzie on miał swój finał. Z tej okazji, w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach na Scenie Malarnia odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. O godzinie 9.30 ogłoszone zostaną wyniki wśród przedszkoli, natomiast o 11.00 poznamy zwycięzców spośród szkół. Ogromna liczba nadesłanych prac spowodowała, że zostały one podzielone na następujące kategorie:

prace plastyczne

spoty filmowe

inicjatywy teatralno – artystyczne

Galę uświetnią prezentacje zwycięskich prac, materiałów filmowych, etiud teatralnych a także występ orkiestry policyjnej i zespołu rockowego.