Policjanci odzyskali rower - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Policjanci odzyskali rower

Data publikacji 05.08.2019

Właściciel "składaka", który został skradziony wieczorem w dniu 23 lipca br. na ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu – rejon izby przyjęć lublinieckiego Szpitala Powiatowego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr tel. 34 353 22 55. Rower został odzyskany przez policjantów i czeka teraz na właściciela.

23 lipca br. w Lublińcu na ulicy Grunwaldzkiej w Lublińcu w rejonie szpitalnej izby przyjęć skradziony został rower typ „składak”, koloru niebieskiego. Właściciela prosimy, aby pilnie zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu w celu odbioru swojej własności. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt jego posiadania lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu.

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odzyskanego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 34 353 32 02 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 34/ 353 22 55.