Lublinieccy policjanci pobiegli dla chorych dzieci - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Lublinieccy policjanci pobiegli dla chorych dzieci

Data publikacji 09.12.2019

8 grudnia br. punktualnie o godzinie 12.00 wystartował 12 Bieg Mikołajkowy. Wśród 171 zawodników było ośmioro lublinieckich policjantów. Niedzielny bieg był zorganizowany przez Wojskowy Klub Biegacza Meta, Lasy Państwowe i Urząd Miasta Lublińca, a jego celem było wsparcie leczenia dwóch małych mieszkańców powiatu lublinieckiego.

Bieg rozpoczął się o godzinie 12.00 i prowadził trasą wytyczoną w obszarze lasów Nadleśnictwa Lubliniec. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Na starcie stanęło ponad 170 zawodników w tym ośmioro policjantów reprezentujących KPP Lubliniec.
Codzienna służba wymaga od funkcjonariuszy bardzo dobrej sprawności fizycznej, a startujący w biegu mundurowi kolejny raz udowodnili, że potrafią połączyć dbanie o kondycję fizyczną i zamiłowanie do sportu z działalnością charytatywną. 
Zgodnie z regulaminem zawodnicy, którzy ukończyli bieg mikołajkowy i na metę wbiegli z założona na głowie czapką mikołaja otrzymali pamiątkowe medale. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, nie tylko za osiągnięte wyniki, ale przede wszystkim za postawę i zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym. 
Dzieciakom, dla których zorganizowano bieg mikołajkowy życzymy dużo zdrowia, a ich rodzicom i bliskim wytrwałości w walce z chorobą.

  • Na zdjęciu zawodnicy przygotowują się do biegu mikołajkowego w Lublińcu.
  • Na zdjęciu meta biegu na którą wbiega uczestnik biegu policjant KPP Lubliniec.
  • Na zdjęciu medale wręczane  uczestnikom 12 biegu mikołajkowego.
  • Na zdjęciu meta biegu na którą wbiegają uczestnicy biegu policjanci KPP Lubliniec.
  • Na zdjęciu  uczestnicy biegu mikołajkowego - policjanci KPP Lubliniec stojący na podium.