Galerie zdjęć

St. sierż. Maciej Praski w czołówce najlepszych dzielnicowych

Data publikacji 23.09.2016

Zakończyły się wojewódzkie eliminacje IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Po zaciętej rywalizacji drugie miejsce zajął st. sierż. Maciej Praski. Za miesiąc wraz z finalistką, będzie reprezentować garnizon śląski w ogólnopolskim finale zawodów o tytuł dzielnicowego roku.

Wczoraj zakończyły się zmagania dzielnicowych w ramach  IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Do rywalizacji stanęło 64 policjantów - każda z komend śląskiego garnizonu wystawiła dwóch najlepszych  dzielnicowych ze swojego stanu. Lubliniecką jednostkę reprezentowali st. sierż. Maciej Praski i st. sierż. Bartosz Skubała. Mundurowi rywalizowali na strzelnicy, zmagali się w scence symulującej przyjęcie interesanta przez dzielnicowego oraz rozwiązywali test wiedzy. Po podsumowani wyników wszystkich konkurencji, II miejsce zajął st.sierż Maciej Praski . St. sierż. Skubała uplasował się na 15 pozycji.
Zwycięzcom konkursu puchary oraz nagrody rzeczowe wręczyli m.in. II Wicewojewoda Śląski, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów.
Zdobywcy pierwszego i i drugiego miejsca będą reprezentowali śląską policję w zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w Szkole Policji w Katowicach.

Naszym dzielnicowym dziękujemy za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

  • Finał konkursu
  • Komendant Wojewódzki gratuluje st. sierż. Maciejowi Praskiemu
  • Finaliści konkursu