Wypadek na Lisowickiej. Ranne dwie osoby. - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Wypadek na Lisowickiej. Ranne dwie osoby.

Data publikacji 14.04.2017

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Lisowickiej. Po zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem, rannego w wypadku 21-latka, do szpitala przetransportowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed południem na ulicy Lisowickiej w Lublińcu. Kierujący motocyklem 21-letni mieszkaniec miasta zderzył się z seicento. Rannego motocyklistę, do szpitala przetransportowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obrażeń ciała doznała także 53- latka kierująca samochodem. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że w chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają teraz śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Zachowajmy ostrożność i nie pozwólmy, aby zarówno w okresie przedświątecznym jak i w czasie świąt, doszło do tragedii. Będąc uczestnikami ruchu pamiętajmy, że nasze zachowanie na drodze ma wpływ na bezpieczeństwo także innych użytkowników dróg.

  • Na ul. Chopina wylądował śmigłowiec LPR
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku
  • Uczestnicy wypadku i służby ratunkowe na miejscu zdarzenia
  • Miejsce wypadku
  • Policjanci ustalają okoliczności wypadku na miejscu zdarzenia