Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego

Data publikacji 15.06.2017

Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Jest to już druga edycja plebiscytu, zorganizowanego dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a wydawcą "Dziennika Zachodniego". Głosowanie trwa od 2 do 30 czerwca. Zwycięzcę poznamy 4 lipca. Zachęcamy do oddania głosu!

Od 9 czerwca na łamach "Dziennika Zachodniego" prezentowani są kandydaci do tytułu "Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017"  Od 2 czerwca, od godziny 9.00 2 czerwca do 18.59 30 czerwca można głosować na wybranych kandydatów. ogłoszenie wyników nastąpi 4 lipca.

Konkurs "Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017", zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. - wydawcą "Dziennika Zachodniego". To właśnie czytelnicy tej gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego garnizonu. Sylwetki policjantów biorących udział w plebiscycie prezentowane były w piątkowych wydaniach lokalnych "Dziennika Zachodniego". Obecnie można głosować na najlepszego Państwa zdaniem kandydata za pomocą SMS-ów.

Zachęcamy do głosowania!