Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego

15.06.2017    Lubliniec

Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Jest to już druga edycja plebiscytu, zorganizowanego dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a wydawcą "Dziennika Zachodniego". Głosowanie trwa od 2 do 30 czerwca. Zwycięzcę poznamy 4 lipca. Zachęcamy do oddania głosu!

Od 9 czerwca na łamach "Dziennika Zachodniego" prezentowani są kandydaci do tytułu "Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017"  Od 2 czerwca, od godziny 9.00 2 czerwca do 18.59 30 czerwca można głosować na wybranych kandydatów. ogłoszenie wyników nastąpi 4 lipca.

Konkurs "Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017", zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. - wydawcą "Dziennika Zachodniego". To właśnie czytelnicy tej gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego garnizonu. Sylwetki policjantów biorących udział w plebiscycie prezentowane były w piątkowych wydaniach lokalnych "Dziennika Zachodniego". Obecnie można głosować na najlepszego Państwa zdaniem kandydata za pomocą SMS-ów.

Zachęcamy do głosowania!