Poszukiwani sprawcy kradzieży paliwa - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Wiadomości

Poszukiwani sprawcy kradzieży paliwa

Data publikacji 07.06.2018

Lublinieccy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży paliwa, do których doszło w ostatnich dniach na terenie żwirowni w Glinicy. Mundurowi proszą o kontakt świadków lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tych zdarzeń i zatrzymaniu sprawcy tel. 34/3532255 lub 997.

Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na terenie żwirowni w Glinicy. Z baków pozostawionych maszyn budowlanych, nieznani sprawcy po przecięciu kłódek zabezpieczających dokonali kradzieży kilkuset litrów paliwa. Dziś rano, dyżurny komendy przyjął kolejne zgłoszenie dotyczące kradzieży, do której doszło w nocy. Okazało się, że łupem złodzieja padło kolejne kilkaset litrów. Z uwagi na usytuowanie miejsca zdarzenia oddalonego od zabudowań oraz porę nocną, proces wykrywczy jest utrudniony. Prowadzący sprawę policjanci proszą o kontakt świadków lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia i zatrzymaniu sprawcy. Bardzo istotne mogą być dane dotyczące pojazdów lub osób zauważonych w godzinach wieczornych i nocnych w pobliżu miejsca zdarzenia ( marka samochodu, numer rejestracyjny, kolor , rysopis osób itp.).

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w zatrzymaniu sprawców proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym tel. 034/3532255 lub tel alarmowy 997.