Wiadomości

Przedszkolaki z Lublińca wśród laureatów konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”

Data publikacji 13.06.2018

W poniedziałek, w katowickim teatrze im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”. Wśród laureatów znalazły się podopieczni jednego z lublinieckich przedszkoli.

W poniedziałek, w katowickim teatrze im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”. Konkurs zorganizowany był dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich.

Tematyka prac obejmowała podstawowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Można było przygotować dowolną pracę o charakterze artystycznym związaną z tematem konkursu np. występ sceniczny, rysunek, film czy też inne formy artystyczne. Prace mogły być wykonane przez jedną osobę lub zespół. Wybór był bardzo trudny, ale konkurs, jak każdy inny, musiał zostać rozstrzygnięty. Nagrody wręczano w trzech kategoriach- prace plastyczne, filmy oraz inicjatywy teatralno-artystyczne.

Decyzją jury, na II miejscu w kategorii film uplasowało się Przedszkole im. Św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia w Lublińcu.

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na kolejne produkcje!

  • Nagradzany przedszkolak
  • Laureaci konkursu
  • Wręczanie nagród