Wiadomości

22 sierpnia policjanci zapraszają na lubliniecki Rynek

Data publikacji 21.08.2019

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zapraszają wszystkich na lubliniecki Rynek, gdzie 22 sierpnia przygotowano szereg profilaktycznych prezentacji i pokazów. Będzie można zobaczyć policyjny sprzęt i symulator dachowania oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych - kolorowanie Sznupka. Na „Krzywej scenie” odbędzie się finał "Policyjnego Konkursu Wakacyjnego".


Program dnia:

10.00-11.00 - Zajęcia plastyczne dla dzieci - KOLOROWANIE SZNUPKA

11.10-12.00 - Pokaz sprzętu policyjnego

12.00 – Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Policyjny konkurs wakacyjny”

 

ATRAKCJA DNIA !!!!

Od godz. 12.00 do 18.00 dostępny będzie symulator dachowania!

Każdy kto sprawdzi czym jest symulator dachowania, zawsze będzie pamiętał o zachowaniu trzeźwości i zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Symulacja dachowania wywołuje niezapomniane przeżycia i zostaje w pamięci na długo.

Bezpieczne doświadczenia dachowania zapewnią instruktorzy techniki jazdy, na co dzień pracujący w specjalnych obiektach gdzie prowadzą szkolenia z bezpiecznej jazdy.


15.30 -17.00 - Rynkowy Punkt Profilaktyczny - dyżur członka Zespołu Kadr w KPP Lubliniec , możliwość uzyskania pełnej informacji dot. zasad rekrutacji i służby w Policji

16.00-18.00 - Rynkowy Punkt Profilaktyczny - dyżur przedstawiciela Stowarzyszenia ETOH z siedzibą w Częstochowie, działającego w ramach lokalnego punktu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

12.30 – 17.00 - warsztaty i konkurencje z wykorzystaniem alkogogli

- pokaz policyjnego sprzętu (motocykl, elementy umundurowania wykorzystywane podczas zabezpieczania imprez masowych i sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie)

od 12.00 do 18.00 – wystawa dot. handlu ludźmi, możliwość uzyskania informacji i obejrzenia filmu dot. tego zagadnienia

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!