Wiadomości

Zapraszamy Seniorów na debatę społeczną w Woźnikach

Data publikacji 31.10.2019

Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu i policjanci zapraszają Seniorów z rejonu Woźnik na debatę społeczną z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, "Bezpieczny Senior w Woźnikach". Debata odbędzie się w dniu 6 listopada 2019r., o godzinie 9.00, w sali Urzędu Miasta w Woźnikach. Serdecznie zapraszamy.

W trakcie spotkania policjanci omówia zagadnienie oszustw na tzw. "wnuczka" i "polcjanta", a także będzie możliwość bliższego zapoznania się z aplikacjami służącymi do kontaktu z Policją takimi jak „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i „Moja Komenda”. Dodatkowo funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego przypomną podstawowe zasady bezpiecznego poruszania sie po drogach, a dzielnicowy omówi założenia programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Debata społeczna organizowana wraz z władzami Gminy Woźniki będzie również dobrą okazją dla Seniorów do podzielenia się z policjantami oraz przedstawicielami władz lokalnych swoimi spostrzeżeniami czy wątpliwościami dotyczącymi bezpieczeństwa lokalnego. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

6 listopada 2019r., godz. 9.00  w sali Urzędu Miasta w Woźnikach.

  • Na zdjęciu plakat promujący krajową mapę zagrożeń bezpieczeństwa, mapa Polski z naniesionymi punktami zagrożeń.
  • Na zdjęciu logotypy aplikacji KMZB , Moja Komenda.
  • Na zdjęciu logo debaty Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ.