Mapa zagrożeń
Rozmiar czcionki
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w II kwartale 2019 r. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja służąca do kontaktu społeczeństwa z Policją, za pomocą której każdy ma możliwość dzielenia się spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Każde naniesione na mapę zagrożenie jest na bieżąco weryfikowane przez mundurowych, co z pewnością przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w I kwartale 2019 roku Zbliżający się koniec pierwszego kwartału 2019 roku jest dobrą okazją do podsumowania przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu funkcjonowania na terenie powiatu lublinieckiego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, narzędzia przeznaczonego do kontaktu społeczeństwa z Policją, za pomocą, którego każdy ma możliwość w bardzo szybki sposób przekazać mundurowym informację dotyczącą zauważonych przez siebie zagrożeń.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – podsumowanie 2018 roku Początek 2019 roku to dobry czas na podsumowanie działań przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu w oparciu o sygnały zgłaszane przez mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w sierpniu Od momentu powstania, mieszkańcy powiatu chętnie korzystają z narzędzia internetowego w postaci Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Niezmiennie, spośród wszystkich wskazywanych zagrożeń, na pierwszym miejscu pozostaje nadmierna prędkość.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń w czerwcu Mieszkańcy powiatu dostrzegają występujące w obrębie miejsca zamieszkania zagrożenia i za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa informują o nich policjantów. W czerwcu, mundurowi odnotowali 42 takie sygnały. Po weryfikacji, stróże prawa potwierdzili 25 z nich.
-
Krajowa mapa w styczniu Nadmierna prędkość – to niezmiennie zagrożenie najczęściej wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W styczniu, policjanci odnotowali 36 zgłoszeń dotyczących kierujących, którzy na terenie powiatu lublinieckiego jeżdżą szybciej, niż zezwalają na to obowiązujące przepisy.
-
Krajowa mapa zagrożeń w maju Od momentu powstania Krajowej Mapy Zagrożeń, mieszkańcy Powiatu Lublinieckiego aktywnie korzystają z tego narzędzia informując policjantów o dostrzeganych w rejonie miejsca zamieszkania zagrożeniach. Tradycyjnie, najczęściej sygnalizowanym wykroczeniem było przekraczanie dopuszczalnej prędkości przez kierujących.
-
Krajowa mapa zagrożeń w kwietniu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które umożliwia mieszkańcom wskazanie policjantom zauważonych przez nich zagrożeń. W kwietniu, mieszkańcy Powiatu Lublinieckiego skorzystali z tej możliwości 60 razy.
-
Krajowa mapa zagrożeń w lutym Na internetowej mapie zagrożeń bezpieczeństwa, mieszkańcy naszego powiatu wskazali w zeszłym miesiącu ponad 78 miejsc, w których łamane jest prawo. Policjanci potwierdzili 38 zgłoszeń.
-
Krajowa mapa zagrożeń w maju Przekraczanie dopuszczalnej prędkości i niewłaściwa infrastruktura drogowa, to wykroczenia najczęściej zaznaczane przez mieszkańców na mapie zagrożeń w maju. Policjanci potwierdzili, że kierowcy zbyt szybko jeżdżą między innymi w Strzebiniu, Lublińcu i Lubecku.
Wybierz Strony
- wstecz o 5 <<
- poprzednia <
- 1
- 2
- dalej o 5 >>
- następna >